·        با استفاده از لیزرهای Er –YSGG  و Diode  دراین مطب این افتخار راداریم که تمام اضطراب و ترس بیماران را به خاطره ای خوشایند از دندانپزشکی  مبدل کنیم که هیچ اثری از درد و خونریزی درآن نباشد . در عین حال با بهره گیری از جدیدترین دستگاهها و محافظه کارانه ترین روشها , بیماران محترم را به تجربه ورود به دنیای تازه ای از درمانهای دندانپزشکی , دعوت مینماییم.

 

·        از آنجاییکه درمان با لیزر در دندانپزشکی , عاری از صداهای گوشخراش دستگاه های دیگر است , بیماران احساس بهتری حین درمان خواهند داشت و آرامش را ضمن رفع مشکل خود تجربه خواهند کرد .

·        اکثر درمانهای لیزر , بی نیاز از تزریق بی حسی میباشد . این حسن برای بیمارانی که ترس از تزریق دارند یا به دلیل مسایل یا مشکلات متعدد پزشکی در ریسک بالاتری نسبت به سایرین حین تزریق قرار دارند , مسیر درمان را کوتاهتر و کم استرس تر چه برای پزشک و چه برای بیمار خواهد کرد.

·        از آنجاییکه لیزر Diode  خود در رفع حساسیت دندانی بسیار موثر میباشد , بیمارانی که از حساسیت دندانی بالایی برخوردار هستند , با محافظه کارانه ترین روش , شاهد کاهش مشکل خود خواهند بود.

·        در مقوله جراحی حوزه دهان و دندان,با استفاده از لیزر به ویژه Er-YSGG  در اکثر موارد بی نیاز از بی حسی هستیم و شاهد هیچگونه خونریزی نخواهیم بود .خیلی از موارد حتی نیاز به بخیه احساس نمی شود.علاوه بر آن لیزر, خود , همزمان باعث استریل شدن ناحیه شده و بیمار را بی نیاز از مصرف آنتی بیوتیک می کند که مقاوم شدن به این دسته دارویی ,خود از معضلات بزرگ امروز جامعه پزشکی میباشد.

از آنجاییکه لیزر بر روی روند ترمیم زخم بسیار بسیار موثر است , پروسه ترمیم بافت و بازسازی ساختارهای از   دست رفته , بسیار کوتاهتر از روشهای دیگر میباشد .در عین حال تمام مراحل درمان به شکلی محافظه کارانه خواهد بود که زیبایی بافت نیز توامان در نظر گرفته شود و تجربه ناخوشایند و پر استرس بیماران از جراحی تقلیل یابد.

·        از مسایل مهمی که بیماران پس از سفید کردن دندان با آن مواجهند , حساسیت بالای دندان هاست که در صورت انجام این عمل با لیزر Diode  , همزمان , درمان بسیار کوتاهتر خواهد بود و  از آنجا که لیزر Diode , خود , درمانی جهت رفع حساسیت دندانی است , بیمار با این مشکل در آینده مواجه نخواهد شد.

·        در درمانهای ترمیمی با لیزر , حتی تراش دندان اکثر موارد با لیزر صورت میگیرد و بیمار تجربه متفاوتی را حین درمان, به دور از لرزش و صداهای گوشخراش ,توام با سرعت بالا خواهد داشت. حفره های دندانی در این شرایط توسط لیزر , خود به خود استریل شده و احتمال عود پوسیدگی آتی تقلیل خواهد یافت.

علاوه بر آن به علت عملکرد انتخابی لیزر حین تراش , بر اساس سرعت متفاوت برداشت بافت سالم و پوسیده حین تراش با لیزر , بافت سالم دندان مورد نظر و دندانهای مجاور , دست نخورده باقی میماند.

·        دندانپزشکی اطفال با بهره گیری از لیزر Er-YSGG  محیطی بسیار امن و آرام , بدون ترس از تزریق و صداهای گوشخراش و درد برای اطفال فراهم می آورد.

·        در زمینه جرمگیری فوق و زیر لثه ای , لیزر تراپی مکمل بسیار موثری جهت کاهش میزان التهاب لثه و تسریع زمان بهبودی خواهد بود و از وقوع بیماریهای پیشرفته لثه و تحمیل جراحی به بیمار در آینده جلوگیری خواهد کرد.

برای اکثر دندانهای لق که نگهداری آنها مورد تردید میباشد , درمانهای تخصصی با لیزر , فاکتور موثری جهت رفع التهاب و کیستهای موجود و تسریع تشکیل بافت سالم اطراف دندان و متعاقبا افزایش ساپورت بافت نگهدارنده , در راستای  حفظ دندان خواهد بود.

·        در مقوله درمان ریشه , لیزر مکمل بسیار موثری برای روشهای روتین درمان میباشد , بویژه در جهت رفع ضایعات انتهای ریشه که اکثر موارد بیمار را از انجام جراحی انتهای ریشه  ( Epico ) بی نیاز میکند و به دلیل استریلیزاسیون بالای کاناهای ملتهب و فرعی, احتمال بروز مشکلات آتی را کاهش میدهد .

·        از مزایای دیگر لیزر , بهره گیری از آن در رفع مشکلاتی مانند آفت و تبخال میباشد که درد و آزار بسیاری را برای بیماران به همراه دارند.با استفاده از لیزر نه تنها درد کاهش یافته و بهبودی تسریع میشود , بلکه تعداد دفعات عود این موارد در بیمار به حداقل میرسد.

·        انجام بیوپسی برای بیمار با استفاده از لیزر , بدون انجام بیحسی , درد,خونریزی , بخیه و استرس در سریعترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت.

·        از آنجاییکه لبخند زیبا فاکتور مهمی در زیبایی چهره و تاثیر برخوردهای اجتماعی خواهد داشت از مهمترین اهداف این مجموعه , ارائه روشهای درمانی مناسب و محافظه کارانه با در نظرگرفتن سلامت دندان , لثه و انساج نگهدارنده و رضایت بیمار , میباشد.

درمانهای پیشنهادی دراین دندانپزشکی , بسته به شرایط بیمار , لمینیت , کامپوزیت ونیر , روکشهای سرامیکی , زیرکونیوم و ایمکس خواهد بود .